Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

RODO nie gryzie. Tuzin technik perswazji do wykorzystania przez Inspektorów Ochrony Danych - WEBINAR - 9 KWIETNIA 2021

31/03/2021

Iod, Obowiązki Iod, Inspektor Ochrony Danych, Szkolenie Inspektora Ochrony Danych,

Jesteś IOD? Masz wrażenie, że Twój administrator danych w ogóle Cię nie słucha? Masz wrażenie, że osoby upoważnione do przetwarzania danych nie zamierzają stosować się do Twoich rekomendacji? Albo jeszcze gorzej - tak wygląda Twoja codzienność w praktyce wykonywania funkcji Inspektora Ochrony Danych?


Funkcja Inspektora Ochrony Danych wiąże się z wieloma uprawnieniami, które idą w parze z określonymi obowiązkami, a co za tym idzie odpowiedzialnością z tytułu wykonywanych zadań. IOD nie jest jednak wolnym elektronem, który opracowuje dokumentacje z audytów, czy klauzule informacyjne w celu przechowywania ich w szufladzie. Działania Inspektora mają przyczyniać się do rozwoju systemu ochrony danych osobowych, a także maksymalizacji bezpieczeństwa prawnego swojej organizacji. Powyższe cele nie są możliwe do osiągnięcia, jeżeli IOD nie posiada właściwego statusu w swojej firmie. W przeważającej większości przypadków, Inspektor Ochrony Danych musi samodzielnie wypracować swoją pozycje, niezależnie czy jest wewnętrznym IOD, czy też osobą spoza organizacji, świadczącą usługi na podstawie kontraktu B2B.
 
Podczas webinaru prawnicy JDS Consulting, na podstawie wielu lat doświadczeń zebranych jako ABI, a następnie jako IOD przybliżą Państwu kilkanaście technik komunikacji z administratorem danych oraz osobami z wewnątrz jak i spoza organizacji wraz z przykładowymi tekstami komunikatów.
Zapraszamy.
.
 
-----------------------

Stoisz przed dużym wyzwaniem w ramach pracy jako IOD? Pracujesz nad aspektem wymagającym rozwiązania? Chcesz poznać szerszy kontekst i opinie ekspertów stojących przed Tobą wyzwań z zakresu ochrony danych osobowych?

Zgłoś do nas ważne dla Ciebie tematy, a my przygotujemy specjalistyczne webinary wraz z materiałami szkoleniowymi!

 

Jeżeli chcesz być informowany o naszych wydarzeniach dołącz do nas i polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/odoserwis.pl.2016/

 

TERMIN: 9 kwietnia 2021 r.

CZAS: 10.00. - 11.00.
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
ORGANIZATOR: JDS  Consulting sp. z o.o. sp.k.
 
Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo odpłatnie otrzymać imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.
 

 

 

 

Informujemy, że Administratorami Państwa danych osobowych są wspólnie organizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9 oraz współorganizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i w celu przeprowadzenia szkolenia zgodnie z opisanymi warunkami, a w przypadku wyboru opcji odpłatnej także w celu wystawienia certyfikatu i w celach rachunkowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany dla realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Przysługujące Państwu prawa można wykonywać, pisząc na adres email: office@jds.com.pl lub wysyłając pismo na adres ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa. W przypadku uznania, iż Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

 

 

Iod, Obowiązki Iod, Inspektor Ochrony Danych, Szkolenie Inspektora Ochrony Danych,
Jak przeprowadzić roczny zdalny audyt RODO? 7 praktycznych wskazówek - WEBINAR - 23.04.20021 r.
Jak przeprowadzić roczny zdalny audyt RODO? 7 praktycznych wskazówek - WEBINAR - 23.04.20021 r.
RODO w IT - Umowy powierzenia przetwarzania danych w branży IT - WEBINAR - 16 kwietnia 2021 r.
RODO w IT - Umowy powierzenia przetwarzania danych w branży IT - WEBINAR - 16 kwietnia 2021 r.
Jak współpracować z Urzędem Ochrony Danych Osobowych aby uniknąć kar? - webinar - 23 marca 2021 r.
Jak współpracować z Urzędem Ochrony Danych Osobowych aby uniknąć kar? - webinar - 23 marca 2021 r.