Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

RODO w projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej - WEBINAR - 1 czerwca 2021 r.

24/05/2021

Rodo Projekty Unijne,

Działania w oparciu o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej dotyka wielu aspektów naszego życia. Dotyczy to oczywiście obszaru przetwarzania danych osobowych przez wszystkie podmioty zaangażowane w projekty unijne.


Łańcuch powiązań wzajemnych w procesach dofinansowania powoduje, że przepływ danych osobowych odbywa się w różnych kierunkach, a zakres działań oraz występowanie w różnorodnych rolach powoduje brak jasności po stronie zaangażowanych podmiotów. Czy i jak istotne jest tu pojęcie administratora, podmiotu przetwarzającego, czy współadministrowania? Jakie są dokumenty mające kluczowe znaczenie? Jaka jest lub powinna być ich treść? Na co warto zwrócić uwagę planując zaangażowanie w procesach związanych z projektami finansowanymi ze środków unijnych?

Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć na naszym kolejnym webinarze. 

Jak zawsze będziemy starać się przedstawić wiele wyjaśnień wraz z podaniem praktycznych przykładów.

 

Zapraszamy!
-----------------------

Stoisz przed dużym wyzwaniem w ramach pracy jako IOD? Pracujesz nad aspektem wymagającym rozwiązania? Chcesz poznać szerszy kontekst i opinie ekspertów stojących przed Tobą wyzwań z zakresu ochrony danych osobowych?

Zgłoś do nas ważne dla Ciebie tematy, a my przygotujemy specjalistyczne webinary wraz z materiałami szkoleniowymi!

 

Jeżeli chcesz być informowany o naszych wydarzeniach dołącz do nas i polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/odoserwis.pl.2016/

 

TERMIN: 1 czerwca 2021 r.

CZAS: 10.00. - 11.00.
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
ORGANIZATOR: JDS  Consulting sp. z o.o. sp.k.
 
Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo odpłatnie otrzymać imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

 

 

 

 

 

Informujemy, że Administratorami Państwa danych osobowych są wspólnie organizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9 oraz współorganizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i w celu przeprowadzenia szkolenia zgodnie z opisanymi warunkami, a w przypadku wyboru opcji odpłatnej także w celu wystawienia certyfikatu i w celach rachunkowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany dla realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Przysługujące Państwu prawa można wykonywać, pisząc na adres email: office@jds.com.pl lub wysyłając pismo na adres ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa. W przypadku uznania, iż Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

 

Rodo Projekty Unijne,
Konferencja GigaCon- "IT w Ubezpieczeniach”- 23 czerwca 2022 r.
Konferencja GigaCon- "IT w Ubezpieczeniach”- 23 czerwca 2022 r.
Czy firmy z branży produkcyjnej powinny wyznaczyć Inspektora Ochrony Danych aby zapewnić zgodność z RODO? -  BEZPŁATNY WEBINAR - 21 CZERWCA 2022 R.
Czy firmy z branży produkcyjnej powinny wyznaczyć Inspektora Ochrony Danych aby zapewnić zgodność z RODO? - BEZPŁATNY WEBINAR - 21 CZERWCA 2022 R.
konferencja GigaCon - Cloud Computing- 9 czerwca 2022 r.
konferencja GigaCon - Cloud Computing- 9 czerwca 2022 r.