Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

Jak legalnie prowadzić monitoring działań cyfrowych pracowników? - BEZPŁATNY WEBINAR - 18 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

03/10/2022

Technologie cyfrowe są dziś nieodłącznym elementem środowiska pracy. Zdarza się, w szczególności w związku ze zmianami w systemie pracy jakie zauważalne są po okresie pandemii, że nowe technologie służą w szerszym niż dotychczas zakresie do kontroli i monitorowania działań cyfrowych pracowników


Należy pamiętać, iż prowadzenie w tej sferze monitoringu podlega istotnym ograniczeniom prawnym wynikającym z zapewnienia prywatności pracowników w miejscu pracy.

 

Jeżeli chcieliby Państwo bliżej zapoznać się zagadnieniem monitoringu działań cyfrowych pracowników zapraszamy na bezpłatny webinar w dniu 18 października 2022 r.

 

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

 

  • Legalność monitoringu działań cyfrowych pracowników. Podstawa prawna. Szczegółowe interpretacje i wyjaśnienia.
  • Monitoring a ochrona danych osobowych.
  • Obowiązki pracodawcy w związku z prowadzeniem monitoringu działań cyfrowych wynikające z przepisów prawa pracy i RODO.
  • Uprawnienia pracowników w związku z monitoringiem ich działań.

 

Zapraszamy!
-----------------------
 

Jeżeli chcesz być informowany o naszych wydarzeniach dołącz do nas i polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/odoserwis.pl.2016/

 

TERMIN: 18 października 2022 r.

 
CZAS: 10.00. - 11.00.
 
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
 
ORGANIZATOR: JDS  Consulting sp. z o.o. sp.k.
 
Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

 

 

Informujemy, że Administratorami Państwa danych osobowych są wspólnie organizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9 oraz współorganizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i w celu przeprowadzenia szkolenia zgodnie z opisanymi warunkami, a w przypadku wyboru opcji odpłatnej także w celu wystawienia certyfikatu i w celach rachunkowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany dla realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Przysługujące Państwu prawa można wykonywać, pisząc na adres email: office@jds.com.pl lub wysyłając pismo na adres ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa. W przypadku uznania, iż Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

 

Jesteś zainteresowany indywidualnymi konsultacjami lub szkoleniem zamkniętym z tematyki webinaru? Nasi doświadczeni radcowie prawni i adwokaci chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

 

Zgłoś zapotrzebowanie na office@jds.com.pl a przygotujemy dedykowaną do Twoich potrzeb ofertę.

----------------------------------------------------------------------

 

 

konferencja GigaCon- IT w Produkcji i Logistyce- 25 maja 2023 r.
konferencja GigaCon- IT w Produkcji i Logistyce- 25 maja 2023 r.
Mazowieckie Centrum Biznesowe- Forum Menedżerów Służby Zdrowia
Mazowieckie Centrum Biznesowe- Forum Menedżerów Służby Zdrowia
FORUM on-line (ADO/IOD) „Zmiany w prawie pracy a ochrona danych osobowych- CPI- 10 maja 2023 r.
FORUM on-line (ADO/IOD) „Zmiany w prawie pracy a ochrona danych osobowych- CPI- 10 maja 2023 r.