Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

Last minute. Ochrona danych osobowych 2022/2023 - o czym należy pamiętać i na co należy się przygotować? - BEZPŁATNY WEBINAR - 19 GRUDNIA 2022

30/11/2022

Koniec roku kalendarzowego to czas intensywnej pracy dla administratorów danych (firm, instytucji, organizacji), Inspektorów Ochrony Danych, specjalistów z zakresu ochrony danych i wszystkich innych osób związanych z data privacy.


Każda z osób zaangażowanych w procesy związane z ochroną danych powinna znać w szczególności odpowiedzi na następujące pytania:

 

  • Co udało się zrealizować założone plany roczne?

 

  • Czy udało się przeprowadzić szkolenia, audyty, inspekcje – a co najważniejsze – czy udało się je należycie udokumentować?

 

  • Czy administrator danych zatwierdził sprawozdania z audytów?

 

  • Czy w organizacji wystąpiły naruszenia, a jeżeli tak to czy opracowano metody przeciwdziałania naruszeniom i incydentom?

 

 

Koniec roku kalendarzowego to również czas planowania zadań na następny rok. W związku z tym każdy ADO (firma, instytucja, organizacja) powinien rozważyć:

 

  • W jaki sposób zaplanować zadania związane z ochroną danych na rok 2023?

 

  • Czy plan kontroli sektorowych PUODO będzie dotyczył mojej organizacji?

 

  • Czy należy zwiększyć budżet na ochronę danych osobowych w przyszłym roku?

 

  • Jak włączyć Inspektora Ochrony Danych w planowane w firmie działania?

 

  • Czy pojawią się nowe regulacje, które mogą mieć wpływ na działanie mojej firmy? – skąd czerpać wiedzę o zmianach?

 

Jeżeli jeszcze nie planowałaś\eś podsumowania ubiegłego roku i nie przygotowałaś\eś założeń na przyszły rok – skorzystaj z oferty naszego bezpłatnego webinaru, który pomoże Ci:

 

- usystematyzować wiedzę,

 

- zweryfikować jakie działania powinny zostać podjęte w celu zapewnienia rozliczalności Twojej organizacji

 

- rozwiać obawy dotyczące tego, czy Twój plan na przyszły rok ma sens 

 

Ostatnie tygodnie grudnia 2022 r. to już naprawdę last minute, aby wykazać, że podejmowane działania są istotne z punktu rozwoju firmowego systemu ochrony danych osobowych, zapewniają zgodność z wymogami RODO i innych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, a sposób ich dokumentowania zapewni bezpieczeństwo firmy w przypadku kontroli.

 

JDS Consulting jako jedna z wiodących firm ochrony danych osobowych w Polsce zaprasza na bezpłatny - praktyczny webinar pt. „Ochrona danych osobowych 2022/2023 - o czym należy pamiętać i na co należy się przygotować?

Zapraszamy Państwa również do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i ocenami.

 

Jeżeli chcesz być informowany o naszych wydarzeniach dołącz do nas i polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/odoserwis.pl.2016/

 

TERMIN: 19 GRUDNIA 2022 r.

 
CZAS: 10.00. - 11.00.
 
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
 
ORGANIZATOR: JDS  Consulting sp. z o.o. sp.k.
 
Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

 

 

Informujemy, że Administratorami Państwa danych osobowych są wspólnie organizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9 oraz współorganizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i w celu przeprowadzenia szkolenia zgodnie z opisanymi warunkami, a w przypadku wyboru opcji odpłatnej także w celu wystawienia certyfikatu i w celach rachunkowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany dla realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Przysługujące Państwu prawa można wykonywać, pisząc na adres email: office@jds.com.pl lub wysyłając pismo na adres ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa. W przypadku uznania, iż Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

 

Jesteś zainteresowany indywidualnymi konsultacjami lub szkoleniem zamkniętym z tematyki webinaru? Nasi doświadczeni radcowie prawni i adwokaci chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

 

Zgłoś zapotrzebowanie na office@jds.com.pl a przygotujemy dedykowaną do Twoich potrzeb ofertę.

----------------------------------------------------------------------

JDS Consulting od blisko 20 lat realizuje audyty zgodności w obszarze ochrony danych osobowych, świadczy usługi outosurcingu Inspektora Ochrony Danych (wcześniej ABI) oraz usługi doradcze. Aby otrzymać szczegółową ofertę na wybraną usługę prześlij informację na office@jds.com.pl

 

konferencja GigaCon- IT w Produkcji i Logistyce- 25 maja 2023 r.
konferencja GigaCon- IT w Produkcji i Logistyce- 25 maja 2023 r.
Mazowieckie Centrum Biznesowe- Forum Menedżerów Służby Zdrowia
Mazowieckie Centrum Biznesowe- Forum Menedżerów Służby Zdrowia
FORUM on-line (ADO/IOD) „Zmiany w prawie pracy a ochrona danych osobowych- CPI- 10 maja 2023 r.
FORUM on-line (ADO/IOD) „Zmiany w prawie pracy a ochrona danych osobowych- CPI- 10 maja 2023 r.