Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

PARTNERZY

CENTRALNE BIURO CERTYFIKACJI KRAJOWEJ

Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

Ruszył nabór do X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firma Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej już po raz dziesiąty nagrodzi prestiżowym Godłem Firma Roku najbardziej wiarygodne przedsiębiorstwa w Polsce. Celem Ogólnopolskiego Programu Firma Roku jest selekcja i promocja firm, których standardy działania gwarantują solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. CBCK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marek i wyróżnieniem na tle konkurencji. 

W procesie weryfikacji prowadzone są m.in. badania  marketingowo- wizerunkowe oraz monitoring opinii  konsumentów. – Laureatami programu zostają firmy, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski.  Przystąpienie do Programu jest bezpłatne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

CENTRUM PROMOCJI INFORMATYKI