Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do licznych narzędzi

PAKIET NOWOROCZNY dla Inspektora Ochrony Danych: Lista kontrolna do przeprowadzenia wewnętrznego audytu zdalnego przez Inspektora Ochrony Danych + Kalendarz biurkowy IOD 2021 r.+ długopis z gumką do ekranów dotykowych (gratis)

16/12/2020

Inspektor Ochrony Danych,

Jeżeli jesteś Inspektorem Ochrony Danych to produkty specjalnie dla Ciebie.


Lista kontrolna do przeprowadzenia wewnętrznego audytu zdalnego przez Inspektora Ochrony Danych
 

Lista kontrolna zawiera zestaw kilkudziesięciu pytań pogrupowanych tematycznie, których odpowiedzi pozwolą na ocenę stopnia przestrzegania wdrożonych zasad ochrony danych osobowych w organizacji. Ankieta jest przygotowana do przeprowadzenia działań weryfikacyjnych metodą zdalną i stanowi doskonałe źródło praktycznej wiedzy dla Inspektora Ochrony Danych. Formularz zawiera pola na wpisanie działań korygujących, które Inspektor Ochrony Danych może opracować na podstawie analizy wyników badania.

 

 

 

Kalendarz IOD 2021 r.

Kalendarz IOD 2021 r.

Kalendarz biurkowy Inspektora Ochrony Danych Osobowych na 2021 r.

Prosty, funkcjonalny, a do tego pięknie prezentuje się na biurku. Estetyczny kalendarz biurkowy w formie piramidki to jeden z najbardziej popularnych form organizera, który spotyka się w miejscach pracy.

 

  • wymiary złożonego kalendarza: 11cm×21cm×7cm
  • 12 kart miesięcznych z kalendarzem na 2021 rok

 

Do Pakietu dołączony zostanie również GRATIS - niebieski długopis z napisem Inspektor Ochrony Danych z gumką do ekranów dotykowych.

 

Cena Pakietu 99 złotych brutto obejmuje również koszty przesyłki (Poczta Polska, przesyłka ekonomiczna). Aby dokonać zakupu Pakietu należy przejść pod podany poniżej link do SKLEPU RODO, dokonać płatności za pośrednictwem Dotpay. Po dokonaniu płatności otrzymują Państwo kod dostępu do Listy kontrolnej do przeprowadzenia wewnętrznego audytu zdalnego przez Inspektora Ochrony Danych. W celu otrzymania kalendarza z długopisem niezbędnym jest przesłanie na adres cok@odoserwis.pl Państwa adresu do doręczenia przesyłki.

 

Link do zakupu w SKLEP RODO https://odoserwis.pl/a/1518/pakiet-noworoczny-dla-inspektora-ochrony-danych-lista-kontrolna-do-przeprowadzenia-wewnetrznego-audytu-zdalnego-przez-inspektora-ochrony-danych-kalendarz-biurkowy-iod-dlugopis-z-gumka-do-ekranow-dotykowych

 

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych,
Zestaw biurkowy Inspektora Ochrony Danych na 2021 r.
Zestaw biurkowy Inspektora Ochrony Danych na 2021 r.
Zadania inspektora ochrony danych: pozostałe zadania
Zadania inspektora ochrony danych: pozostałe zadania
Zadania inspektora ochrony danych: zadania główne
Zadania inspektora ochrony danych: zadania główne